Dlaczego warto zainwestować w solidne ogrodzenie? Jakie techniczne szczegóły wykonania są istotne w przypadku kutych bram, ogrodzeń i balustrad oraz jak przekłada się to na późniejsze ich użytkowanie? Na co należy zwrócić uwagę, planując taką inwestycję? Odpowiedzi na te i inne pytania udzielą artykuły poradnikowe, przygotowane dla naszych klientów.

Brama kuta, ozdobna

5 powodów by ogrodzić swój dom

Grodzić czy nie grodzić? Nie dla każdego właściciela domu odpowiedź na to pytanie jest oczywista. W końcu solidne ogrodzenie działki to poważna inwestycja. Warto więc krótko przypomnieć argumenty za zainwestowaniem swoich pieniędzy w porządne ogrodzenie oraz solidną i ozdobną bramę wjazdową.

Balustrada wewnętrzna Bw075_3

Jak odróżnić profesjonalistę od partacza i dlaczego warto wystrzegać się tych drugich?

Przez ponad 30 lat działalności na rynku budowlanym i wyposażenia wnętrz wielokrotnie widzieliśmy jak wysoka jakość usług przegrywała rywalizację z bylejakością. Kryterium wyboru była oczywiście z pozoru atrakcyjniejsza cena. Z pozoru, bo nie obejmująca wszystkich ukrytych kosztów, które w przyszłości mogły dopaść oszczędnego inwestora…

Ozdobne ogrodzenie kute

Ogrodzenie i brama dopasowane do Twoich potrzeb czy oferta tygodnia z marketu budowlanego?

W ostatnich latach przybyło wzdłuż polskich ulic stalowych ogrodzeń systemowych, pochodzących z marketów budowlanych. Ogrodzenia, bramy i furtki dostępne są tam w stosunkowo niskich cenach. Czy w takim razie warto wciąż inwestować w ogrodzenia zaprojektowane i wykonane specjalnie dla naszego domu? Weźmy pod lupę marketową alternatywę dla klasycznych ogrodzeń.

Brama cmentarna kuta

W Tarnowie nasze realizacje widać na każdym kroku. Gdzie ich szukać?

Przez ponad 30 lat działalności DAKEL PPU zrealizowała kilka tysięcy zamówień. Od najdrobniejszych po potężne i wieloetapowe inwestycje. Duża część z nich trafiła za granicę do różnych krajów Europy, Niemiec i Austrii zwłaszcza. Reszta to realizacje krajowe. W samym Tarnowie i najbliższej okolicy są setki miejsc, w których na żywo można ocenić efekty naszej pracy. Większość z nich to inwestycje w obiektach prywatnych. Ich adresów nie wypada więc podawać. Część to jednak miejsca dostępne publicznie, jak firmy, instytucje czy obiekty sakralne. Właśnie takie zostały poniżej zebrane i opisane. Zapraszamy do ich odwiedzenia.