Stalowe czy drewniane? Jakie ogrodzenie i balustrady wybrać?

Urządzając dom lub ogród wielu z nas zastawia się nad najlepszym doborem materiału dla ogrodzeń, bram, furtek, czy balustrad. Zdecydować się na drewno, czy postawić na stal? Opcji jest jeszcze więcej: na rynku dostępne są przecież również ogrodzenia i balustrady betonowe. W przypadku samych ogrodzeń w grę wchodzi również  zwykła siatka ogrodzeniowa.

Dla wszystkich niezdecydowanych mamy dobrą wiadomość: DAKEL PPU skutecznie łączy różne rodzaje materiałów. W naszej ofercie znajdziecie zarówno klasyczne ogrodzenia stalowe (ogrodzenia ażurowe oraz pełne), zdobione ogrodzenia kute z różnymi motywami (np. winorośli, dębu, czy kwiatów), jak i rozwiązania mieszane, np.: stalowe segmenty ogrodzeniowe z elementami drewnianymi. Analogicznie w naszej ofercie mamy bramy i furtki wykonane wyłącznie ze stali, jak i te stworzone i ze stali i z drewna.

Ogrodzenia i bramy to jednak nie wszystko. Łączenie materiałów najlepiej sprawdza się bowiem przy balustradach wewnętrznych, gdy majestatyczną kutą balustradę uzupełnia elegancka drewniana poręcz. Ale w naszej pracy łączymy nie tylko stal i drewno. Oferujemy też ogrodzenia i balustrady szklane (a dokładniej stalowe ze szklanymi wypełnieniami) czy meble ogrodowe  (lub do wnętrza) łączące stal i marmur.